Czcionka: Kontrast:

XVIII Gminny Konkurs Recytatorski - poezja Aleksandra Fredry

09.06.2026 13:00


Za nami XVIII Gminny Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Aleksandra Fredry.

Dzisiejsze spotkanie było prawdziwym świętem literatury i pięknego słowa. Na scenie nie zabrakło emocji, talentu i odwagi. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie recytacji oraz wspaniałe prezentacje. Każdy występ był wyjątkowy i zasługuje na uznanie.

Dziękujemy również nauczycielom, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali uczniów do konkursu: Pani Katarzynie Bogusz, Pani Hannie Skwarek, Pani Justynie Lecyk, Pani Magdalenie Swędrze, Pani Hannie Frąc oraz Pani Alicji Majek.

Szczególne podziękowania kierujemy do Komisji Konkursowej w składzie:

• Renata Zienkiewicz

• Ewa Trendak

• Magdalena Olkowicz

Dziękujemy za poświęcony czas, wnikliwą ocenę prezentacji oraz wyłonienie laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Laureatami XVIII Gminnego Konkursu Recytatorskiego zostały:

🥇 I miejsce – Aleksandra 

🥈 II miejsce – Zuzanna

🥉 III miejsce – Julia 

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów, rozwijania talentów oraz nieustającej chęci rozwijania miłości do literatury.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji konkursu!