28.04.2026 13:26
Po dzisiejszym spotkaniu autorskim możemy śmiało powiedzieć – było naprawdę świetnie!
To nie było zwykłe spotkanie, w którym mówi tylko autor. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, angażowali się w proponowane działania i z dużym zainteresowaniem śledzili jego przebieg, razem z Panem Pawłem tworząc wyjątkową atmosferę.
Pan Paweł Gołuch nie tylko zainteresował młodzież swoimi książkami, ale też wciągnął wszystkich w fascynującą podróż po zakamarkach ludzkiego umysłu. Pokazał, jak łatwo nasz mózg można „przechytrzyć”, jak działa nasza percepcja i jak czasem to, co widzimy, wcale nie jest tym, czym się wydaje. Te „sztuczki mózgu” zrobiły na uczestnikach ogromne wrażenie!
W spotkaniu udział wzięli uczniowie wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej w Wandowie – dziękujemy za obecność i świetną energię!
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Pawła Gołucha za inspirujące, pełne pasji spotkanie.
A wszystkich, którzy chcieliby sięgnąć po książki autora, zapraszamy do naszej biblioteki – dostępne są egzemplarze z autografem!
Zapraszamy serdecznie!










